موسسه فرهنگی حریم مهرورزی


آموزش های تخصصی کاربردی روانشناسی خانواده و مشاوره

روانشناسی شغل نیست ؛یک رسالت حیاتی است

درباره ی ما

 

معرفی :

 

مؤسسه فرهنگی «حریم مهرورزی» فعالیت خود را از سال 1394 با هدف گسترش و بومی سازی آموزش های تخصصی کاربردی روان شناسی و مشاوره ای با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 1976 آغاز کرد. و طی همکاری با دانشگاهها و مراکز رسمی روانشناسی کشور و با هدف تربیت مشاوران ورزیده و کارآمد ، اقدام به آموزش حرفه ای و برگزاری دوره های تخصصی کاربردی روانشناسی با اعطای مدرک آکادمیک مورد تأیید وزارت علوم و تحقیقات و نظام روانشناسی از دانشگاههای معتبر کشور از جمله دانشگاه تهران و دانشگاه علامه، نموده است.

فعالیت های این مرکز به لطف و یاری خداوند منان از همان آغاز با استقبال بسیار خوب طلاب و دانشجویان  در سراسر کشور مواجه شد.

 این مرکز با بهره گیری از اساتید طراز اول کشور، جهت تربیت و آموزش نیروهای متخصص و متعهد در عرصه های گوناگون روانشناسی و مشاوره، در دو سطح تخصصی و عمومی، اقدام نمود.

از جمله برنامه های این مؤسسه، برگزاری کارگاهها و همایش های تخصصی کاربردی در تمام موضوعات مرتبط با امور روانشناسی و مشاوره است؛ و به همراه تیمی جوان و به روز، جهت برطرف کردن نیازهای جامعه در زمینه های گوناگون روانشناختی و در محیطی آرام، با استفاده از شیوه های نوین آموزشی طراحی شده و آماده ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره می باشد.

مأموریت ما در این سایت:

 

از طرفی ضرورت و اهمیت مباحث روانشناسی اسلامی در هیاهوی مشکلات جوامع و خانواده ها بر کسی پوشیده نیست، و از طرفی دیگر، آموزش و تربیت تخصصی طلاب علوم دینی که همواره محل رجوع مردم در مباحث تربیتی و آسیب های اجتماعی هستند، بسیار حائز اهمیت است. موسسه حریم مهر ورزی، این نیاز مهم و اساسی را درک کرده و در دو گام اساسی اقدام به این امر نموده است:

درگام اول :   اقدام به آموزش حرفه ای روانشناسی و تربیت نیروهای متخصص و ارتقای سطح دانش و مهارت روانشناختی طلاب و دانشجویان  نموده است.

در گام دوم :   با اعزام اساتید متخصص ومجرب، آمادگی خود را جهت برگزاری کارگاه های تخصصی کاربردی روانشناسی و آموزش خانواده و مشاوره ، برای آحاد جامعه و کلیه سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی در دو سطح تخصصی و عمومی اعلام می دارد.